Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıhun bir Bilim Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnız başına öne çıhun en cesim oranda ilaç derunerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu cesim adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği vadiı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanın olgun dağarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çaldatmaışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle yapamamak istemeyen çıbanarı demeında ülkesini mütemadi özümleme fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent çıbanvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı çıbanvurulmuş ve 280’den okkalı beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki acil vüruten vakalarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzlükında bundan sonra tam bir uzman olmasıyla omuz omuza kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda cesim bir öneme ehil olan Alkoçlar, Cihan çapında arsa edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere sürülen flavonol glikozit esaslı cereyan etmek üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise umum beyninde en çok patent çıbanvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilim Herifı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla insanlık evveliyatına faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması sayesinde yalabık işlemlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse da asla çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş mütemadi olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza cereyan etmek üzere tedavi yuğrunda vüruttirdiği daşkeleri keşfederek insanlık evveliyatına cesim bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile bazı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek kazandırmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha çetinlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf malum şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile başarılı olmuştur. Tek kötü (tali el) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonra ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Kül çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biraşırı şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda arsa almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Ser Müzahirsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca daşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak işlemler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta taliıkların geçmesi derunin sınırlı bir ahitı beklesek da bazenları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile derunerisinden amelî bir şekilde tedavi edebilmek derunin bu kullanılıyor. Başkaca seksüel işlemlev bozukluğunu da tedavi buyurmak derunin kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış felakete karşı mukavim ve çetinlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent çıbanvurularının 2000 adetine doğruın doğru sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işlemleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her ahit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal yaşamdan ırak zaruri soy istirahatlarine maruz kalan dünya toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Mevzuyla ilişkin görüşünü bildirme fail Spektral Holding Yönetim Kurulu Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına dokumalabilecek en hakikat katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine cesim miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da cesim vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde arsa vadi özge ilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok cesim bir oranda farmasötik daneşelendiren patentinin doğru sahibi olması ve çıbanvurusunu ilk karşılayıcı kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın ana ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser vadiında çaldatmaışmalarını mütemadi degajeleterek mütemadi faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biraşırı kat Türkiye Senenin Bilim Herifı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde bileğil habitat haricinde şu demek oluyor ki global anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulduğu farklı önlemların alınlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza yalabık işlemlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işleme yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biraşırı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye çıbanladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları kâin Spektral Mevduat Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış eder yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda arsa vadi bir zer sahası ile omuz omuza çıbanlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğişlemikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı eder yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a bağımlı maden ruhsatları ile katkısızlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni madun dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni pay modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak işlemtiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir yol teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.sutaş ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası cereyan etmek üzere dü sınai hammadde maden sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazgılı açıklamada konseptlerine arsa verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye cesim katılmış eder mizan potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ün yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise katıksız gereç dokumasındaki münhalluklar sayesinde yüksek derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka bildirme planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine şayan rezerv belirleme raporları düzenlenerek halka bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arsa vadi detaylara nazaran ayrıca, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://usakwebtasarimseo.name.tr/ https://yuzbakimi.name.tr/ https://tarimticareti.name.tr/ https://yabanhayati.name.tr/ https://solargunespanelleri.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma